تبلیغات
قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر

قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر
خیمه الشهداء

برگزاری مراسم عزاداری دهه دوم محرم در خیمة الشهدا 


با تلاش ستاد یادواره سردار شهید نظرنژاد(بابانظر) مراسم سوگواری دهه دوم محرم در خیمة الشهدا برگزار می گردد. در این مراسم که بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 مشهد، گروه باران ثامن، شهرداری منطقه 5 مشهد، ستاد شهدای فاوای سپاه استان های خراسان و هیأت خدمتگزاران امام حسن(علیه السلام) در اجرای آن مشارکت داشته اند، با دعوت از مداحان و سخنرانان برجسته همچون حاج صادق آهنگران و حجت الاسلام و المسلمین محرابی، آیین سوگواری آن حضرت برگزار خواهد شد.

به گفته دبیر ستاد یادواره سردار شهید نظرنژاد(بابانظر) از جمله برنامه های جانبی این مراسم، حضور پزشک و روانشناس همراه با ویزیت رایگان حاضرین در محل و برگزاری مسابقه فرهنگی در طول این ده شب می باشد. هدایای ویژه این مسابقه عبارت است از 4 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و 8 کمک هزینه سفر زیارتی قم و جمکران که در بین عموم شرکت کنندگان در مسابقه به قید قرعه اعطا می گردد.

گفتنی است، خیمة الشهدای ایام سوگواری امام حسین(ع) که از تاریخ 6 آذر 91 آغاز گردیده و به مدت ده شب ادامه می یابد، در مسجد موسی ابن جعفر(ع) واقع در بزرگراه شهید بابانظر، بابانظر 54، شهید نوروزی 12 دایر می باشد.
پیج رنک گوگل